aFirma Gaz-Elek –Wtryskiwacze Common Rail. Testowanie, naprawa, regeneracja i czyszczenie wtryskiwaczy Starogard Gdański
Dane teleadresowe:

Gaz-Elek
Maciej Zinka

Ul.Klonowa 7
83-207 Kokoszkowy
Starogard Gdański

Elektromechanika,instalacje gazowe,serwis FAP/DPF
tel. 504 271 731

Naprawa wtryskiwaczy Common Rail
tel. 796 444 339

email: gaz-elek@wp.pl

Czynne:
Pn-pt: 8:00 – 16:00

 

Instalacje gazowe

Nasza Firma oferuje profesjonalny montaż i serwis instalacji gazowych z gwarancją do 2 lat i bez limitów kilometrów:

Montujemy wysokiej klasy instalacje gazowe firmy KME:

Firma KME oferuje szeroką gamę produktów do autogazu m.in.

Sekwencyjny wtrysk gazu - Diego G3 oraz najnowszy sterownik NEVO :

System sekwencyjnego wtrysku gazu LPG/CNG w fazie lotnej ze sterownikiem DIEGO G3 i reduktorami SILVER/GOLD jest zaprojektowanym do zastosowania w samochodach posiadających zaawansowane systemy diagnozy układu zasilania benzyną (OBD2, EOBD) - z katalizatorem i sondami lambda zachowując normy emisji spalin (również EURO5).

Systemy Lambda (Bingo-M, Bingo-S):

Systemy Lambda służą do kontroli i bieżącego optymalizowana sładu mieszanki gazu i powietrza na podstawie wskazań sondy Lambda, TPS i RPM. Zapewnia to ochronę układu katalizatora. W ofercie firmy:

Bingo-S - System Lambda 4-, 6-kanałów

Bingo-M - System Lambda 1-kanałowy

Centralki (Seria 324, 628):

Centralka służy do przełączania zasilania silnika z benzyny na paliwo gazowe. Dostępne wersje z sygnalizacją rezerwy gazu lub pełnym wyświetlaniem stanu. Przystosowana do samochodów z układem wtryskowym benzyny lub gaźnikiem.

Akcesoria:

Iinterfejsy, wskaźniki poziomu paliwa (PW1, PW2), podgrzewacze wtryskiwaczy gazowych.

Kompletny zestaw montażowy:

KME wprowadza po raz pierwszy kompletne zestawy montażowe, zawierające wszystkie komponenty potrzebne przy adaptacji samochodu na zasilanie gazowe. Jest to gwarancja niezawodności poszczególnych, najdrobniejszych nawet elementów, przetestowanych i zaaprobowanych najpierw przez firmę. Kity pozwolą uniknąć, lub przynajmniej ograniczyć, używanie podzespołów niskiej jakości, które nie spełniają w pełni stawianych przed nimi wymagań.